آرایش دائمی یا میکروپیگمنتیشن ابرو، لب و خط چشم

30

همه ما زندگی پرمشغله‌ای داریم، بسیاری از ما همواره در تلاش هستیم تا در پول و وقت خود صرفه‌جویی نماییم. بااین‌حال، ما نمی‌خواهیم صورت ما قربانی سبک زندگی ما گردد. اگر راهی وجود داشته باشد که در وقت و پول شما صرفه‌جویی کند، نه‌تنها قادر هستید قهوه موردعلاقه خود را بخرید، بلکه انقدر زمان خواهید داشت تا با خیال راحت از خوردن آن لذت ببرید. شاید راه‌حل مشکل شما "آرایش دائمی" یا " ميكروپيگمنتيشن " باشد. آرایش دائمی فرایندی است که به کمک آن لب، چشم و دیگر مناطق صورت شما جذاب به نظر خواهند رسید، بدون آنکه شما وقتی برای آرایش آن‌ها صرف کرده باشید.

 

با دقت انتخاب کنید، چراکه جایی برای بروز اشتباه بر روی صورت شما وجود ندارد. در کلینیک ما برای ابرو، خط چشم، خط لب، رنگ لب و استتار جای زخم، خدمات آرایش دائمی با بهترین کیفیت به شما ارائه خواهد شد. در کلینیک ما تمام نیازهای شما در خصوص آرایش دائمی تأمین خواهد شد. محصولات و  رنگ‌دانه‌های کلینیک ما فاقد اکسید آهن هستند.

مزایای میکروپیگمنتیشن


 

زیبا از خواب بیدار می‌شوید!

تصور کنید پس از بیدار شدن و برخاستن از رختخواب شما همانند قبل از خواب زیبا خواهید بود. این کار با آرایش دائمی امکان‌پذیر است.

صرفه‌جویی در خرید لوازم‌آرایشی

آرایش دائمی می‌تواند در پول و وقت شما صرفه‌جویی کند. شما زیبا خواهید بود، بدون آنکه نیاز به خرید لوازم و محصولات آرایشی داشته باشید. سرمایه‌گذاری شما در آرایش دائمی به‌سرعت جبران خواهد شد، زیرا که شما دیگر مجبور به خرید محصولات آرایشی گران‌قیمت به‌صورت منظم نخواهید بود.

ابروهای خود را فراموش نکنید!

حتی اگر شما از محصولات آرایشی خاص برای آرایش ابروهای خود استفاده نمی‌کنید، آرایش دائمی می‌تواند در وقت و زمان شما برای شکل‌دهی روزانه آن‌ها مفید باشد.

میکروپیگمنتیشن در کلینیک فتاح


ابرو دائمی

ابرو از مهم‌ترین شاخص‌های زیبایی صورت شما محسوب می‌گردد. آن‌ها قابی برای چشمان شما هستند و تقارن کلی صورت را تحت تأثیر قرار می‌دهند. در حال حاضر به کمک تکنیک‌های جدید می‌توان ابروهایی با ظاهر سه‌بعدی طراحی نمود. برای افرادی که در اثر شرایط مختلفی همچون بیماری الوپسی و یا کندن وسواسی ابروها دچار ریزش مو شده‌اند، این شیوه جدید درمانی بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. با استفاده از انواع تکنیک‌های ظریف موجود، می‌توان یک خط ابرو با ظاهری طبیعی برای بیمار ایجاد نمود. نمای ایجادشده توسط این روش بسیار طبیعی‌تر از مداد ابرو و یا لوازم‌آرایشی دیگر خواهد بود. با ورود متقاضیان، ما اقدام به آرایش موضعی محل موردنظر خواهیم نمود تا ظاهر ایجادشده پس از آرایش دائمی برای افراد مشخص شود. درصورتی‌که آن‌ها از طرح و نتیجه این روش رضایت کامل داشتند، می‌توان فرایند آرایش دائمی را آغاز نمود. ما می‌توانیم برای ابروهای موجود شما یک خط ابروی جدید اضافه کنیم و یا برای افرادی که به‌طورکلی فاقد ابرو می‌باشند، می‌توان یک جفت ابروی جدید طراحی و ایجاد نمود.

31

خط چشم دائمی

تکنیک‌های جدید دائماً درحال‌توسعه و پیشرفت‌اند. در خصوص خط چشم دائمی پیشرفت‌های قابل‌توجه‌ای صورت پذیرفته است. استفاده از ترکیبی از لایه‌بندی و سایه‌ها ما را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به خطوط سخت، نمایی لطیف‌تر به دست آوریم. خط چشم باعث می‌شود چشم‌ها برجسته‌تر به نظر برسند و مژه‌ها نیز کامل‌تر خود را نشان می‌دهند. خط چشم دائمی در سبک‌ها و رنگ‌های مختلفی اعمال می‌شود، از خط چشم نرم گرفته تا خط چشم برجسته و یا ایجاد خط چشم به کمک ایجاد سایه. می‌توان در بین مژه‌ها  مقدار بسیار کمی رنگ‌دانه کاشت تا خط مژه شما پرتر به نظر برسد. اگر تمایل داشته باشید خط مژه‌ها برجسته‌تر به نظر برسند، می‌توان از رنگ‌دانه‌های بیشتری در بالای خط مژه‌ها استفاده نمود. در صورت تمایل شما حتی می‌توان در بالای خط چشم شما یک سایه نرمی را ایجاد کرد.

اما، قاعده اصلی این است: ابتدا از اصلاحات کمتر شروع کنید. شما همیشه برای افزایش خط چشم خود از طریق آرایش دائمی و یا مداد چشم فرصت خواهید داشت. با کمک بی‌حسی‌های موضعی موجود، حساسیت این روش به حداقل ممکن خواهد رسید و ممکن است تنها کمی احساس "غلغلک" را تجربه نمایید.

34

چگونه برای آرایش دائمی خط چشم آماده شویم؟

کسب آمادگی‌های لازم در منزل

قبل از اینکه برای رفتن به مطب آماده شوید، بهتر است محیط خانه را برای سپری کردن دوره بهبودی به بهترین نحو مهیا سازید. شما می‌توانید با خرید چیزهایی مانند مسکن‌های غیر نسخه‌ای، کیسه یخ و اشک مصنوعی شرایط را آمده سازید تا هنگام برگشت به خانه فضای راحتی را داشته باشید. اگر از لنزهای تماسی استفاده می‌کنید، باید یک عینک برای خود فراهم کنید، چراکه در چند روز اول پس از درمان، قادر به استفاده از آن‌ها نخواهید بود.  هرچه شما برای دوره بهبودی خود را بیشتر آماده کرده باشید، هنگام برگشت به خانه فرصت بیشتری برای استراحت خواهید داشت، درنتیجه فرایند بهبودی شما بهتر شده و تورم کمتری را تجربه خواهید کرد.

آماده‌سازی چشم‌ها

آماده‌سازی چشم‌ها برای عمل بسیار آسان است. درواقع، در روز عمل شما نباید از آرایش خاصی بروی صورت استفاده کرده باشید. همچنین از استفاده از ابزارهای جانبی در صورت و چشم‌های خود مثل لنزهای تماسی اجتناب ورزید. درواقع، شما باید در روز عمل، با صورتی تمیز و بدون آرایش در مطب حاضر شوید تا بدون مانع خاصی فرایند عمل آغاز گردد.

36

خط و رنگ لب دائمی

خط لب را می‌توان به‌منظور مشخص نمودن لب، اصلاح ناهمواری‌های لب و یا حجم بخشیدن به آن‌ها استفاده نمود. همچنین این روش به کاهش خون‌ریزی ناشی از رژلب‌ها و کاهش چین‌وچروک ظاهری آن‌ها کمک شایانی می‌کند. دیگر لازم نیست همه‌جا با خود رژلب به همراه داشته باشید. شما دیگر به رنگ کردن کامل لب‌ها نیازی نخواهید داشت. مانند هر لوازم‌آرایشی دیگری، می‌توانید برای رسیدن به جلوه موردنظر خود، هر رنگی که دوست دارید را انتخاب کنید. رنگ کامل لب هم می‌تواند به‌صورت رنگ طبیعی لب‌ها اجرا شود و هم در رنگ‌های شاداب‌تر. بدون نیاز به تزریق دردناک و موقت چربی و کلاژن‌ها، تا حد زیادی می‌تواند ظاهر و نمای لب‌های خود را برجسته ‌نمایید. بسیاری از متقاضیان برای رسیدن به ظاهری جذاب، بیشتر از رنگ‌های ملایم و یا سایه‌های مختلف استفاده می‌کنند تا رنگ‌های کامل و دائمی.

38

آرایش دائمی و سایه مژه‌ها

بدون نیاز به فر کردن مژه‌ها و یا استفاده از ریمیل، مژه‌های شما به مدت 6 الی 8 هفته فر و سیاه خواهند ماند. می‌توانید به شنا بروید، مشکلی پیش نخواهد آمد.

39

فرایندهای اصلاحی

متأسفانه، ما اغلب با افرادی مواجه می‌شویم که برای اصلاح آرایش دائمی خود به کلینیک ما مراجعه می‌کنند. این افراد در مکان‌های دیگر اقدام به آرایش دائمی کرده و از نتیجه کار راضی نیستند. معمولاً، در این موارد به متخصصین ماهرتر و باتجربه‌تری نیاز می‌باشد. همچنین تعداد جلسات درمان نیز ممکن است در این شرایط افزایش بیابد. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به بهترین شکل ممکن عارضه‌های ایجادشده را اصلاح نماییم.

پوشش و استتار جای زخم (بافت اسکار)

جای زخم‌های ناشی از صدمات و یا اعمال جراحی می‌توانند تقریباً به‌طور کامل با استفاده از تکنیک آرایشی دائمی، پوشش داده شوند. جای زخم‌های ناشی از حوادث مانند سوختگی و یا از دست دادن رنگ‌دانه‌های پوست، می‌تواند از طریق کاشت رنگ‌دانه‌های همرنگ با بافت اطراف ناحیه آسیب‌دیده، توسط آرایش دائمی تا حدود زیادی اصلاح شود. اغلب اوقات این کار به‌دقت و ظرافت بسیاری نیاز دارد. شخص انجام دهنده این روش باید دانش گسترده‌ای در خصوص تئوری رنگ‌ها داشته باشد. نه‌تنها ما برای این کار آموزش‌دیده و گواهی لازم را کسب نموده‌ایم، بلکه به سایر همکاران متخصص در حوزه زیبایی نیز تکنیک‌های استتار بافت اسکار را آموزش می‌دهیم.

41

آرایش دائمی و بازسازی آرئول (نوک سینه)

هرساله، به بسیاری از زنان گفته می‌شود که به سرطان پستان مبتلا شده‌اند، این موضوع بر روحیه آن‌ها اثر زیادی می‌گذارد. گاهی اوقات انجام ماستکتومی برای آن‌ها ضروری می‌گردد، روشی درمانی که در آن تمام یا بخشی از سینه‌ها برداشته می‌شود. جراحان پلاستیک می‌توانند با استفاده از عمل جراحی سینه‌ها را بازسازی کنند، اما نمی‌توانند بخش آرئول (نوک سینه) را دوباره بازسازی کنند. به کمک آرایشی دائمی، ما می‌توانیم نوک سینه و هاله اطراف آن را بازسازی نماییم. بازسازی و ترمیم نوک سینه‌ها عملی بسیار ظریف محسوب می‌شود. جراح باید رنگ نوک سینه را تقویت و از رنگ‌دانه‌های سه‌بعدی استفاده نماید. نتایج به‌دست‌آمده اغلب باعث غافل‌گیری بیماران می‌شود.