گونه گذاری و برجسته کردن بدون جراحی و با تزریق ژل گونه

m

برجسته‌سازی گونه‌ها به کمک "ژل‌های تزریقی" یک روش درمانی پیشرفته است که به کمک آن حجم گونه‌ها افزایش یافته و قسمت بالایی گونه‌ها پرحجم‌تر خواهند شد. عمل پروتز گونه به منظور تقویت گونه‌ها باعث می‌شود ظاهرشان برجسته‌تر شده و چهره افراد جوان‌تر به نظر برسد. شاید بتوان گفت برجسته‌سازی گونه‌ها مؤثرترین روش برای بازگرداندن حجم از دست‌رفته صورت تلقی می‌شود. گونه‌ها نقاط برجسته و کانونی صورت محسوب می‌شوند.

در کلینیک ما با استفاده از ژل‌های تزریقی مناسب، قادر هستیم تا گونه‌های شما را برجسته کرده و زیبایی شما را بازگردانیم. به‌ واسطه تخصص و تبحر متخصصین ما، کمترین واکنش را نسبت به تزریق تجربه خواهید نمود.

ژل‌های تزریقی چگونه عمل می‌کنند؟


 تزریق ژل توسط احیا و تولید " اسیدهیالورونیک"، کیفیت پوست را ارتقا می‌بخشند. آن‌ها باعث تجدید حیات پوست شده و  موجب برجسته کردن گونه بدون جراحی می شوند . در پی آن خطوط و چین‌وچروک‌های پوست محو شده و به ‌صورت طبیعی پوست نرم‌تر می‌گردد. ژل‌های تزریقی از مواد قابل تزریق پایدار و اسیدهیالورونیک غیرحیوانی تشکیل شده‌اند. این ژل‌ها با بافت‌های بدن سازگار بوده و مشابه اسیدهیالورونیک طبیعی موجود در بدن می‌باشند. عمر آن‌ها طولانی بوده ولی دائمی نمی‌باشند.

m11

برجسته‌سازی گونه‌ها به کمک ژل‌های تزریقی در کلینیک ما


 این روش غیرجراحی و غیرتهاجمی بوده و گونه‌ها را تغییر شکل داده و برجسته می‌سازد. در این روش از تزریق ژل در گونه استفاده می‌شود. ژل به داخل گونه تزریق شده تا به‌صورت دلخواه گونه تغییر شکل داده و برجسته گردد. در نتیجه تناسب، تقارن و زیبایی چهره افراد ارتقاء خواهد یافت. این روش سریع و مؤثر بوده و می‌تواند به‌صورت سرپایی برای بیمار اجرا گردد.

چه کسانی کاندیدای مناسب این روش می‌باشند؟

  • هر شخصی که متمایل است اندازه و شکل ظاهری گونه خود را تغییر دهد، بدون نیاز به عمل جراحی می‌تواند گونه‌های خود را تغییر شکل داده و آن‌ها را برجسته نماید.
  • بیمارانی که قسمت میانی صورت آن‌ها لاغر و یا تخت شده است، می‌توانند به کمک تزریق ژل تناسب و تقارن چهره خود را مجدداً به دست آورند.
  • بیمارانی که دچار بدشکلی گونه هستند، خواه به ‌صورت مادرزادی و خواه در اثر سوانح، بدون درد و تحمل خطرات مرتبط با جراحی می‌توانند تا حد زیادی ظاهر خود را بهبود بخشند.
  • کسانی که تمایل دارند چین‌وچروک صورت خود را از طریق بازگرداندن حجم از دست‌رفته صورت خود اصلاح نمایند.
  • افرادی که صورتی تخت دارند و تمایل دارند از طریق برجسته‌سازی گونه‌ها زیبایی خود را افزایش دهند.

قبل از عمل از چه مواردی باید اطلاع داشته باشم؟


در جلسه مشاوره اولیه با پزشک، ابتدا اهداف شما مشخص خواهد شد، سپس وجود هرگونه اختلال یا عدم تقارن در گونه‌ها و صورت بررسی می‌گردد. سپس بر اساس ویژگی‌های بیمار به‌ صورت منحصر به‌فرد، برنامه بهینه‌سازی گونه‌ها طرح‌ریزی می‌گردد تا به بدون جراحی و از طریق تغییر شکل و برجسته‌سازی گونه‌ها، نتیجه ایده‌آل بیمار محقق گردد. درمان به ‌صورت سرپایی انجام شده و حدود 15 الی 20 دقیقه طول خواهد کشید. به کمک تزریق یک داروی بی‌حسی شرایطی فراهم می‌شود که ناراحتی بیمار به کمترین میزان ممکن برسد. سپس ژل به داخل گونه‌ها تزریق می‌شود تا گونه‌ها برجسته و پرحجم شده و زیبایی و تناسب خود را به دست آورند.

برجسته‌سازی گونه‌ها

ژل از طریق یک سوزن ظریف در زیر پوست تزریق می‌گردد. حدود 20 الی 30 دقیقه قبل از آغاز فرایند درمان، یک کرم بی‌حس‌کننده در ناحیه مورد نظر اعمال می‌شود، در نتیجه ناراحتی بیمار به حداقل میزان ممکن خواهد رسید. برای اصلاح گونه‌ها از یک مسدودکننده عصبی استفاده می‌شود، شبیه آنچه در دندان‌پزشکی به کار گرفته می‌شود. پس ‌از آن ممکن است درمان حدود 20 الی 30 دقیقه طول بکشد. بزرگ و برجسته کردن گونه‌ها از طریق چند سری تزریق ژل باکیفیت بالا به پوست، صورت می‌پذیرد. بسته به نوع محصول استفاده‌ شده، نتیجه درمان می‌تواند بین 6 الی 12 ماه دوام داشته باشد.

پس از عمل

نتیجه تزریق ژل سریعاً قابل‌مشاهده خواهد بود. پس از درمان ممکن است ناحیه تحت درمان قرار گرفته کمی قرمز و یا متورم شود، با این ‌حال شما می‌توانید فعالیت‌های عادی خود را از سر گرفته و خودتان در بازگشت به منزل رانندگی نمایید. همچنین می‌توانید بلافاصله پس از درمان به محل کار خود بازگردید.

اثر برجسته‌سازی گونه‌ها

برجسته‌سازی گونه‌ها واقعاً می‌تواند تأثیر چشمگیری در ظاهر شما ایجاد نماید! نتیجه درمان فوراً آشکار شده و به طرز غیرقابل باوری طبیعی به نظر خواهد رسید. برجسته‌سازی گونه‌ها نه ‌تنها شکل ظاهری شمارا تغییر می‌دهد، بلکه آثار پیری و افزایش سن را نیز برطرف می‌سازد.  هنگامی‌که با سایر روش‌های حجیم سازی صورت ترکیب شود، برجسته‌سازی گونه‌ها می‌تواند اثر بسیار زیادی در جوان‌سازی و بهبود ویژگی‌های صورت شما داشته باشد.

نقش ' V ' شکل شدن صورت در زیبایی افراد

هیچ ‌چیزی مانند گونه‌های برجسته نمی‌تواند کاملاً بیانگر جوانی افراد باشد. برای بسیاری، برجسته‌سازی گونه‌ها نه ‌تنها باعث افزایش زیبایی و جذابیت می‌شود، بلکه باعث می‌شود آن‌ها سرزنده و شاداب‌تر به نظر برسند. برای خانم‌ها، اگر گونه‌ها به‌ خوبی برجسته و شکل متناسبی داشته باشند، نه ‌تنها ظاهر آن‌ها را جوان‌تر نشان می‌دهد بلکه باعث افزایش جذابیت‌های زنانه آن‌ها نیز می‌شود. هنگام خنده گونه آن‌ها کامل و جلوه‌ای زیبا خواهد داشت. در مردان نیز یک گونه برجسته نشانه‌ای از جوانی تلقی می‌شود. در کنار داشتن خطوط فک مشخص، چهره ظاهری فرد شکلی V مانند به خود می‌گیرد که سمبل جوانی است. V شکل بودن چهره به معنای باریک بودن و مشخص بودن خطوط فک و برجسته بودن قسمت میانی و بالایی صورت می‌باشد. اغلب در اثر گذر زمان خطوط فک تحلیل رفته و گونه‌ها نیز حجم خود را از دست می‌دهند. به ‌هر حال این حجم‌های از دست‌رفته از طریق تکنیک‌های غیر جراحی قابل‌بازسازی هستند.

سؤالات رایج


تفاوت این روش با جراحی چیست؟

یکی از مزایای عمده برجسته‌سازی گونه‌ها از طریق تزریق ژل در مقایسه با روش جراحی، هزینه و عوارض جانبی احتمالی آن است. در این روش کمترین میزان ناراحتی برای بیمار اتفاق خواهد افتاد و اگر تکنیک تزریق به‌ درستی و با تبحر انجام شود، کبودی رخ نخواهد داد. هرگونه کبودی مختصری نیز ظرف یک هفته برطرف خواهد شد. گونه‌های شما ممکن است در طی 3 الی 5 روز پس از درمان کمی حساس شوند.

نتیجه درمان چه موقع قابل‌مشاهده است؟

تغییر شکل و نمای گونه‌ها بلافاصله پس از درمان غیرجراحی تزریق ژل نمایان خواهد شد. هرگونه تورمی ظرف یک هفته برطرف خواهد شد. توصیه می‌شود تا 48 ساعت پس از درمان فعالیت‌های خود را محدود نمایید. پس ‌از آن فعالیت‌های عادی می‌تواند از سر گرفته شود.

عوارض جانبی این روش کدم‌اند؟

بعد از تزریق بروز واکنش تقریباً گزارش نشده است، با این‌حال ممکن است برخی از افراد واکنش‌های نادری را تجربه نمایند، از جمله: ناراحتی خفیف، تورم و کبودی. واکنش نسبت به محصول نادر است. عوارضی وجود دارد که در اثر هر تزریقی می‌تواند رخ دهد، معمولاً این عوارض خود به‌ خود ظرف چند روزی در پوست و ظرف یک هفته در تزریق در گونه‌ها برطرف می‌شوند. این عوارض می‌تواند شامل مواردی همچون: قرمزی، تورم، درد، خارش، کبودی و حساسیت به لمس در گونه‌ها باشد.

آیا تزریق ژل بی‌خطر است؟

بله بی‌خطر است. مواد تشکیل‌دهنده ژل، اسیدهیالورونیک می‌باشد که به ‌صورت طبیعی در بدن و پوست یافت می‌شود، در نتیجه احتمال واکنش‌های آلرژیک کاهش می‌یابد.

نتیجه تزریق ژل چه مدت دوام خواهد داشت؟

یکی از مزایای عمده تزریق ژل این است که اثر دوام آن‌ها طولانی‌مدت است، اما دائمی نمی‌باشد. مدت‌زمان باقی ماندن اثر ژل به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله، نوع پوست افراد، شرایط پوست، سبک زندگی و سن. بسته به شرایط فرد و روش درمان، پس از درمان اولیه، درمان‌های بعدی هر 6 تا 12 ماه توصیه می‌گردد.