زاویه دار کردن فک و صورت بدون جراحی

Untitled-4
خانم‌های زیبا معمولاً یا پوست صورت صاف و چانه زاویه دار که دارای یک الگوی V شکل بی نقص است، تشریح می‌شوند. در حقیقت ساختار V شکل صورت برخی خانم‌ها در ناحیه پایین صورت باعث می‌شود چانه آنها ظاهر باریک و تیز داشته و زاویه دار باشد. در نهایت این شرایط باعث می‌شود ظاهر فرد جذاب تر و جوان تر از سایرین به نظر برسد.

بر خلاف آنچه اکثر افراد اعتقاد دارند، داشتن صورتی با ظاهر نامناسب فک فقط در شرایط مادرزادی ایجاد نمی‌شود. در واقع برخی افراد به خاطر فعالیت شدید عضلات چانه و نیز عضلات جویدن غذا با این شرایط در ظاهر چانه خود مواجه می‌گردند. به این ترتیب برای فرد شرایطی ایجاد می‌شود که در اصطلاح به آن هیپرتروفی عضلات چانه می‌گویند و در نتیجه آن یک یا هر دو عضله صورت در این ناحیه بزرگ می‌شوند. این وضعیت از طریق فعالیت‌هایی مثل جویدن زیاد، فشار دادن دندان‌ها به یکدیگر و نیز سایش آنها به هم ایجاد می‌شود. در واقع از این نظر عضلات فک نیز مشابه سایر عضلات بدن هستند. به این ترتیب هر چه بیشتر از این عضلات استفاده گردد، اندازه و قدرت آنها افزایش می‌یابد.

به هر حال امروزه برای رفع این مشکل و نیز زاویه دار کردن صورت از روش‌های مختلف درمان زیبایی استفاده می‌شود. برخی افراد ممکن است تصور کنند لازم است برای زاویه دار کردن صورت از روش‌های درمان زیبایی مبتنی بر عمل جراحی استفاده شود. اما در واقع آنچه در بسیاری از مواقع فرد به آن نیاز دارد فقط استفاده از تزریق بوتاکس، تزریق ژل یا لیفت با نخ است.

ظاهر صورت می‌تواند در جوان و جذاب به نظر رسیدن شما تاثیر زیاد داشته باشد. امروزه برای بهبود ظاهر فک و ایجاد ظاهر طبیعی V شکل برای آن می‌توان از روش درمان زاویه دار کردن فک و صورت استفاده کرد. متخصصان ما از جدید ترین روش‌های درمانی دارای کمترین سطح تهاجم برای ایجاد ظاهر V شکل برای صورت افراد استفاده می‌کنند. در این مرکز تکنیک‌های درمانی غیر جراحی بر دستیابی به نتایج دلخواه با حداقل سطح تهاجم و ناراحتی تمرکز دارند. ما اعتقاد داریم بهبود ظاهر بیمار می‌بایست نتایج کاملاً طبیعی و تا حد ممکن ماندگار داشته باشد و به این ترتیب افرادی که به دنبال ایجاد ظاهر بهتر هستند، می‌توانند از این روش‌های درمانی برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و هماهنگی جهت جلسه مشاوره رایگان، هم اکنون می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

انواع روش‌های درمانی موجود برای زاویه دار کردن فک و صورت


زاویه دار کردن فک و صورت به منظور ایجاد ظاهر V شکل و زیبا برای آن را می‌توان با استفاده از روش‌های جراحی و غیر جراحی برای بیمار انجام داد. در روش جراحی شکاف لازم برای خارج کردن لایه اضافی خارجی آرواره یا استخوان فک و کوچک کردن آن، در داخل دهان بیمار ایجاد می‌شود. به هر حال زاویه سازی فک می‌تواند دارای عوارضی همچون از دست دادن حس در لب پایین و نیز دندان‌ها باشد.

از طرف دیگر، روش درمانی غیر جراحی موجود برای این منظور به نسبت ساده است و در آن از تزریق مقادیر مشخص از مواد مخصوص به عضلات فک استفاده می‌گردد و این مواد در نهایت باعث ایجاد اختلال در عملکرد عضلات فک می‌شوند. به این ترتیب عضلات موجود در این ناحیه ضعیف شده و اندازه آنها با گذشت زمان کوچک می‌شود.

افراد ایده آل برای استفاده از روش درمانی زاویه دار کردن فک و صورت


این روش درمانی برای افرادی ایده آل است که دارای خطوط فک برجسته به خاطر رشد بیش از حد عضلات در این ناحیه از بدن هستند. به هر حال این درمان نمی‌تواند برای افرادی که به خاطر بزرگ بودن آرواره یا استخوان فک دچار ظاهر فک مربعی شده‌اند، مناسب باشد. در این شرایط، احتمالاً به بیمار توصیه می‌شود از روش جراحی زیبایی چانه برای رفع مشکل خود استفاده کند.

هر چند ظاهر V شکل و چانه زاویه دار یکی از درمان‌های زیبایی مورد علاقه در بین خانم‌ها است، با این وجود مردان نیز می‌توانند برای ایجاد توازن در بین اجزای صورت خود از این روش درمانی استفاده کنند. توجه داشته باشید خانم‌های باردار و شیره ده و نیز افرادی که مبتلا به بیماری‌های دهان و دندان و نارسایی‌های عصبی عضلانی هستند، نباید از این روش درمانی استفاده کنند.

لیفت با نخ

روش دیگر مورد استفاده برای اصلاح ظاهر چانه لیفت با نخ است. در این روش از فیبرهای تجزیه پذیر برای تولید کلاژن طی یک دوره زمانی مشخص استفاده می‌شود. به این ترتیب ظاهر چانه به تدریج بهبود یافته و جذاب تر می‌شود. لیفت با نخ یک روش درمان زیبایی بدون جراحی است و به همین خاطر پس از درمان هیچ جای زخمی از آن بر روی پوست بیمار باقی نمی‌ماند. این نخ‌ها به تدریج حل می‌شوند اما فرآیند تولید کولاژن جدید اطراف آنها ادامه می‌یابد. به این ترتیب ظاهر پوست برآمده شده و ساختار آن بهبود پیدا می‌کند.

هزینه درمان


در طول جلسه مشاوره، پزشک وضعیت فک شما را تحت معاینه کامل قرار می‌دهد. انجام این کار به وی امکان می‌دهد ساختار کلی صورت شما را به دقت بررسی نماید. علاوه بر این پزشک می‌تواند با انجام این کار یک تصویر بهتر از مقدار مناسب تزریق ژل جهت دستیابی به نتایج دلخواه و اعضای صورت متناسب در اختیار داشته باشد. علاوه بر این در طول این جلسه بیمار می‌تواند اطلاعات دقیق تر درباره هزینه کلی درمان اصلاح ظاهر فک و زاویه دار کردن آن بر اساس نوع روش درمانی انتخاب شده به دست آورد.

نتایج درمان


هر چند روش درمان زیبایی زاویه دار کردن فک و صورت می‌تواند ظاهر فک شما را اصلاح نماید، با این وجود این روش نمی‌تواند مشابه سایر روش‌های جراحی پلاستیک تغییرات شگرف در ظاهر شما ایجاد کند. تاثیرات ناشی از این روش درمانی به تدریج و با گذشت زمان ایجاد شده و در نتیجه به نظر می‌رسد شما اندکی وزن کم کرده و مقداری از چربی جمع شده در ناحیه صورت و گردن خود را از دست داده باشید. نتایج این روش درمانی بسیار طبیعی است و هیچگاه به نظر نمی‌رسد شما از روش‌های درمانی زیبایی بر روی صورت خود استفاده کرده باشید.

Untitleds