برجسته، خوش فرم و گرد کردن سینه با تزریق چربی و ژل در سینه

خوش فرم

بسیاری از زنان در طول سنین مختلف به دنبال راه‌هایی برای بزرگ و برجسته کردن سینه‌هایشان هستند، آنها با این کار قصد دارند جذاب‌تر به نظر آیند و احساس اعتماد به نفس خود را بالا ببرند. تا همین اواخر تنها راه افزایش اندازه و حجم سینه، عمل جراحی برجسته و بزرگ کردن سینه بود. تزریق ژل و چربی به سینه در مقایسه با فرایند جراحی یک روش جدید و انقلابی بود که توانست حجم سینه را افزایش دهد. در گذشته تنها امید زنان برای بزرگ کردن سینه‌هایشان، انجام عمل جراحی و قرار دادن یک پروتز سیلیکونی در آن بود.

هدف پزشکان ما در کلینیک فتاح، این است که شما به بهترین نتایج دست یابید و سینه‌های شما زیبا و طبیعی به نظر آید و همچنین تا جایی که ممکن است تجربه خوب، آسان و راحتی از فرایند درمان داشته باشید.

بزرگ و برجسته کردن سینه در کلینیک فتاح 


کلینیک فتاح برای بزرگ و برجسته کردن سینه از دو رویکرد مختلف استفاده می‌کند؛ استفاده از تزریق ژل به سینه یا استفاده از چربی بدن خود فرد.

روش بزرگ و برجسته کردن سینه با تزریق ژل

چه کسی برای عمل بزرگ و برجسته کردن سینه با تزریق ژل مناسب است؟ 

اگر شما از اندازه و شکل سینه‌های خود راضی نیستید اما نمی‌خواهید تحت یک عمل جراحی همراه با بیهوشی کامل قرار گیرید؛ این روش می‌تواند پاسخگوی شما باشد. روش تزریق ژل به بیهوشی کامل نیازی ندارد و بعد از عمل نیز جای زخم‌های طولانی و یا بخیه وجود ندارد. حتی لازم نیست شما از کارتان مرخصی بگیرید یا انجام هرگونه فعالیت‌های معمول خود را متوقف کنید. عمل بزرگ و برجسته کردن سینه با تزریق ژل برای زنانی مناسب است که:

  • می‌خواهند سینه‌هایشان پُرتر و حجیم‌تر باشد
  • یک افزایش جزئی به اندازه یک فنجان می‌خواهند

می‌خواهند جهت نوک سینه‌هایشان را بالا ببرند یا تغییر دهند

این روش شامل تزریق ژل به سینه‌ها (مانند روشی که ژل یا چربی به صورت تزریق می‌شود) است و گردی و پُری سینه‌ها را حداکثر به اندازه 1.5 برابر یک فنجان افزایش می‌دهد. ماده تزریق‌شده به طور موقت در جایش باقی می‌ماند و بعد از گذشت حدود 12 تا 18 ماه به طور کامل توسط بدن دفع می‌شود؛ سپس سینه‌ها به شکل و اندازه اصلی خود بازمی‌گردند. با این حال اگر می‌خواهید یک راه‌حل بلندمدت دریافت کنید، می‌توانید برای حفظ اثرات درمان چند مرحله پی‌درپی تزریق انجام دهید.

انجام عمل حدود نیم ساعت طول می‌کشد. برای بی‌حس کردن ناحیه موردنظر از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود؛ سپس یک برش کوچک در چین زیر سینه ایجاد و یک کانولای بسیار کوچک به اندازه یک سوزن بافندگی، در آن قرار داده می‌شود. از این طریق می‌توان هیالورونیک اسید را به آرامی تزریق کرد و شکل سینه را به سطح موردنظر رساند.

بعد از آن ممکن است به مدت یک هفته سینه‌های شما حساس باشد و همچنین تا زمانی که مواد تزریق‌شده آب جذب می‌کنند، سفت‌تر از حالت عادی باشد. هنگامی که مواد تزریق‌شده به طور کامل اشباع شد، مانند بافت طبیعی سینه مستحکم می‌شود و سینه‌های شما بزرگ‌تر و پُرتر خواهد شد.

بلافاصله بعد از درمان می‌توان فعالیت‌های عادی زندگی ازجمله رانندگی و سرکار رفتن را از سر گرفت. با این حال توصیه می‌شود که به مدت دو هفته بعد از عمل، سینه‌بندهای ورزشی بپوشید و از انجام هرگونه فعالیت وزشی اجتناب کنید.

روش بزرگ و برجسته کردن سینه با تزریق چربی

چه موقع می‌توان روش تزریق چربی را در نظر گرفت؟ 

  • در صورتی که تمایل دارید نتایج عمل ماندگاری بیشتری داشته باشد
  • در صورتی که تمایل دارید برای دریافت نتایج مؤثرتر، هزینه بیشتری پرداخت کنید

برای پر کردن بی‌نظمی‌های خط و خطوط سینه یا پنهان کردن علائم قابل‌ مشاهده ناشی از پروتز سینه

[/alert ]

در این روش ابتدا چربی از مناطقی از بدن که دارای چربی اضافی است، مانند شکم و ران، برداشته می‌شود و سپس به سینه‌ها تزریق می‌شود. این روش ایمن و دارای نتایج طولانی‌مدت است و ظاهری طبیعی به سینه‌های شما می‌دهد.

چربی از یک قسمت از بدن برداشته می‌شود، سانتریفوژ می‌شود و سپس با استفاده از سوزن‌های مخصوص، با دقت به سینه‌ها تزریق می‌شود. برای دستیابی به نتایج مطلوب، ممکن است لازم باشد عمل تزریق چربی را چند بار تکرار کنید. عمل تزریق چربی را می‌توان به عنوان یک فرایند سه مرحله‌ای توضیح داد: برداشت چربی، تصفیه چربی، تزریق چربی به ناحیه موردنظر.

تنها جای زخم باقی‌مانده روی پوست شما ممکن است ناشی از لیپوساکشنی باشد که برای برداشت چربی انجام می‌شود. از آنجا که برش‌های لیپوساکشن کوچک هستند، جای زخم‌های باقی‌مانده آنها نیز بسیار کوچک هستند و در نواحی غیرقابل مشاهده واقع شده‌اند. گاهی اوقات بسته به محل دارای ذخیره چربی در بدن، نمی‌توان برش‌ها را در نواحی غیرقابل مشاهده ایجاد کرد. مقدار یا درجه جای زخم به استعدادهای ژنتیکی شما بستگی دارد.

اکثر جای زخم‌های ناشی از لیپوساکشن در طول زمان محو می‌شوند و به ندرت قابل دید هستند. دو نوع علامت وجود دارد که بعد از لیپوساکشن روی پوست باقی می‌مانند. یکی اسکارهای حقیقی‌اند که ناشی از تغییراتی در بافت پوست هستند و دیگری نوعی است که با نام دیس کرومی (dyschromia) شناخته می‌شود؛ دیس کرومی لکه‌های تیره یا روشن روی پوست هستند.

آیا من کاندیدای خوبی برای تزریق چربی هستم؟ 

هدف از تزریق چربی، بزرگ و پُر کردن مناطقی است که حجم کمی دارند. البته شما باید ذخایری از چربی نیز داشته باشید که بتوان از آنها چربی دریافت کرد. عدم ابتلا به هیچ‌گونه بیماری یا عارضه جدی نیز بسیار مهم است.

بزرگ و برجسته کردن سینه: اگر می‌خواهید به سینه‌های خود یک افزایش جزئی بدهید، شما یک کاندیدای مناسب برای عمل تزریق چربی به سینه هستید؛ البته سینه‌هایتان نیز باید شکل و پوست خوبی داشته باشد.

در صورتی که پوست شما ضعیف است، سینه‌هایتان دچار افتادگی شده، یا می‌خواهید یک افزایش قابل‌توجه در اندازه سینه‌هایتان ایجاد کنید؛ روش تزریق چربی، شما را به نتایج مطلوب نمی‌رساند. مشکل روش تزریق چربی این است که برای دستیابی به یک افزایش قابل‌توجه، باید حجم زیادی از چربی را برداشت و سپس تزریق شود.

پروتز سینه همراه با تزریق چربی: در صورتی که شکل سینه شما طوری است که در طول عمل پروتز سینه به حجم اضافی نیاز دارد، تزریق چربی می‌تواند برای این کار مفید باشد. اگر بعد از عمل پروتز سینه، شکل سینه‌هایتان نامتقارن و موج‌دار است؛ این مشکلات را می‌توان با تزریق چربی برطرف کرد و به نتایج موردنظر دست یافت.

ترمیم و بازسازی سینه‌ها با تزریق چربی: در صورتی که به دلیل عمل لامپکتومی (عمل برداشتن قسمتی از یک عضو) و پرتودرمانی برای سرطان سینه، سینه‌هایتان دچار نقص شده باشد؛ عمل تزریق چربی یک روش مؤثر برای پُر کردن این نقص‌ها است. همچنین تزریق چربی گزینه مناسبی برای ترمیم سینه‌ها بعد از عمل ماستکتومی (برداشتن قسمتی از سینه) است. با این حال برای رسیدن به حجم موردنظر، معمولاً باید این فرایند را به صورت چند مرحله‌ای انجام داد؛ یعنی حداقل دو یا چهار بار عمل تزریق چربی را به صورت پی‌درپی انجام دهید.

مزایای روش تزریق ژل یا چربی نسبت به پروتز سینه 


در مورد اینکه چرا تزریق ژل و چربی برایبزرگ کردن سینه قابل‌قبول‌تر است، چند دلیل وجود دارد:

  • در این روش نیازی به بیهوشی کامل بیمار نیست.
  • روش تزریق ژل یا چربی یک جای زخم یک میلی‌متری از خود به جای می‌گذارد که در اکثر بیماران این جای زخم با گذشت زمان محو می‌شود.
  • نتایج این روش بسیار طبیعی به نظر می‌رسند، طوری که تشخیص تفاوت بین بافت سینه و مواد تزریق‌شده بسیار دشوار است.از آنجا که مواد تزریق‌شده زیست‌تخریب‌پذیر و غیر سمی هستند، بعدها هیچ نیازی به برداشتن این مواد وجود ندارد.

مزایای استفاده از روش تزریق چربی 


از آنجا که چربی بدن خودتان به ناحیه موردنظر تزریق می‌شود، احتمال واکنش‌های آلرژیک بدن کاهش می‌یابد.

  • یک عرضه نامحدود وجود دارد
  • نتایج تزریق چربی طبیعی، طولانی‌مدت و بی‌خطر است
  • تزریق چربی یک روش غیرتهاجمی برای دستیابی به جوان‌سازی صورت است