راههای لاغر و کوچک کردن و لیفت ران پا

1
با بالا رفتن سن، پوست ران پا قابلیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد و حالت افتاده و شل پیدا می‌کند. این حالت مخصوصا در افرادی ایجاد می‌شود که تا به حال بارها وزنشان زیاد و کم شده است و در نتیجه پوست آن‌ها چندین بار کشیده شده. وقتی پوست کشیده می‌شود، احتمال آن کم است که به طور طبیعی و صرفا با ورزش و گرفتن رژیم غذایی، دوباره جمع شود و حالت افتادگی آن برطرف شود. به همین منظور برای رفع افتادگی پوست و جمع شدن آن نیاز به مداخلات پزشکی و در برخی موارد جراحی می‌باشد. لیفت ران پا موجب کاهش میزان چربی و همچنین پوست اضافه در ران پاها می‌شود.

با انجام لیفت ران پا در کلینیک زیبایی فتاح، بیماران می‌توانند انتظار داشته باشند که چربی‌ها و پست اضافه در ناحیه ران پا تا زانوی آن‌ها کاملا برطرف شود و ران‌هایی بسیار خوش‌فرم با پوستی صاف و هموار داشته باشند.

کوچک کردن و لیفت ران پا در کلینیک فتاح


روش لیپوساکشن با اولتراسوند (کویتیشن): یک روش غیر تهاجمی و غیر جراحی برای کاهش سایز بدن در افرادی است که تقریبا به وزن ایده‌ال خود نزدیک هستند و می‌خواهند برخی چربی‌های موضعی خود را کاهش دهند. در این روش برای شکستن سلول‌های چربی و تبدیل کردن آن‌ها به حالت مایع از امواج اولتراسوند استفاده می‌شود. ارتعاش ایجاد شده در بین سلول‌های چربی موجب می‌شود که بافت چربی به نحو موثری از بافت‌های دیگر جداسازی شود و سپس این سلول‌های چربی توسط متابولیسم طبیعی بدن جذب شده و به طور طبیعی توسط کبد آزاد سازی می‌شوند. این روش درمانی را علاوه بر ران‌ها می‌توان در نواحی شکم، باسن و بازوها انجام داد. این روش هیچ رددی به همراه نداشته و نیازی به گذراندن دوره‌ی ریکاوری نیز ندارد و شما بلافاصله بعد از جلسه‌ی درمانی می‌توانید به محل کار خود یا انجام سایر کارهای روزانه‌ی خود بازگردید. این درمان، احساسی شبیه به ماساژ با سنگ‌های گرم را دارد. ترکیب کردن این روش با یک رژیم غذایی مناسب و در پیش گرفتن سبک زندگی سالم، موجب می‌شود که بدن خوش فرمی داشته باشید که همیشه آرزوی آن را داشته‌اید. بعد از انجام کویتیشن لازم است کمی ورزش کنید یا یک جلسه سونای مادون قرمز یا ویبره‌ی بدن داشته باشید تا سلول‌های چربی که مورد درمان قرار گرفته‌اند، به نحو موثری دفع شوند.

سونای مادون قرمز: موجب نتایج بسیار قابل توجهی در کوچک کردن و لیفت ران می‌شود. سونای مادون قرمز یک روش بسیار موثر برای کاهش چربی و سلولیت است که در فیزیوتراپی و کنترل درد نیز کاربرد دارد. اشعه‌ی مادون قرمز، بافت‌های عمقی را گرم می‌کند و موجب فعالسازی عملکرد آنزیم‌ها و بالا رفتن متابولیسم بدن می‌شود. با استفاده از این روش شما می‌توانید کالری زیادی را سریعا بسوزانید و چندین واحد سایز خود را کاهش دهید. جالب‌ترین نکته در مورد روش سونای مادون قرمز این است که این روش موجب می‌شود برابر با 30 دقیقه ورزش یعنی 900 کیلو کالری را بسوزانید. در واقع یک جلسه درمان با سونای مادون قرمز با یک جلسه ورزش هوازی سخت در باشگاه برابر است.

هایفوتراپی : در این روش انرژی متمرکز شده‌ای به عمق مشخصی در زیر پوست فرستاده می‌شود و موجب از بین رفتن رسوبات چربی می‌شود.‌هایفوتراپی یک روش غیر جراحی برای کاهش چربی‌های موضعی بدن و فرم دهی بهتر به شکم، ران‌ها و پهلو‌ها می‌باشد که نتایج آن اغلب برای بیماران رضایت بخش است و این نتایج برای مدت طولانی ماندگاری دارند. در این روش دسته‌ی دستگاه (به نام مبدل) بر روی ناحیه مورد نظر گرفته می‌شود و امواج اولتراسونیک با شدت بالا و به صورت متمرکز شده (کانونی) به بافت مورد نظر تابانده می‌شود. این امواج در عمق 1.5 سلنتی متر در زیر پوست متمرکز می‌شوند و موجب شکسته شدن سلول‌های چربی می‌شوند. سپس شدت امواج تولید شده توسط مبدل به تدریج افزایش می‌یابد تا لایه‌های بعدی چربی نیز ازبین بروند.

Untitldded-1

چربی‌هایی که به مایع تبدیل شده‌اند، یعنی تریگلیسرید و اسید‌های چرب، به فضاهای میان بافتی راه پیدا می‌کنند و از طریق سیستم لنفاوی بدن به کبد منتقل می‌شوند. این چربی‌ها طی متابولیسم‌های انجام شده در کبد سوزانده شده و به انرژی تبدیل می‌شود.
aw2
لیفت با امواج رادیویی (ترماژ): ترماژ یکی از روش‌های درمانی جایگزین بسیار ایمن و موثر برای از بین بردن چربی اضافی در ران‌ها و سلولیت می‌باشد. این روش همچنین با جمع کردن پوست و رفع شل شدگی و افتادگی آن می‌تواند به سرعت موجب جوانسازی و زیبایی پوست ران‌ها شود. معمولا اغلب خانم‌ها با مشکل سلولیت در ران پاهای خود مواجه هستند. با روش ترماژ شما می‌توانید نتایج درمان را به سرعت مشاهده کنید. این روش بدون نیاز به انجام جراحی، استفاده از لیزر و حتی تزریق، موجب افزایش تولید کلاژن در بافت‌های عمقی پوست می‌شود. در روش ترماژ از امواج رادیوفرکوئنسی (امواج رادیویی) برای گرم کردن لایه‌های زیرین پوست و افزایش تولید کلاژن استفاده می‌شود. این روش نیازی به اعمال بیهوشی ندارد و فقط ممکن است بیماران در حین انجام این درمان کمی در پوست خود احساس گرما کنند. تولید کلاژن بیشتر در پویت، سریعا موجب جمع شدن پوست و افزایش قابلیت ارتجاعی آن می‌شود و پوست شما بافت بسیار منسجم‌تر و ظاهر جوانتری پیدا می‌کند. افزایش تولید کلاژن تا چندین ماه پس از انجام ترماژ همچنان ادامه دارد و بیماران با گذشت زمان شاهد بهبود هر چه بیشتر بافت و ظاهر پوست خود خواهند بود.

مزوتراپی:

انجام مزوتراپی موجب کاهش سلولیت و رسوبات چربی تجمع یافته رد ران‌ها می‌شود. قبل از انجام مزوتراپی لازم است معاینات و یک سری تست غربالگری سلامت بر روی شما انجام شود. برای انجام مزوتراپی توسط سوزن‌ها بسیار ظریفی، ترکیب مخصوصی در زیر پوست شما تزریق می‌شود و این ترکیب مستقیما وارد بافت‌های خوشه‌ای چربی در زیر پوست می‌شود. در روش مزوتراپی از تکنیک میکرواینجکشن یا تزریق میکروسکوپی استفاده می‌شود و ترکیب تزریق شده حاوی داروهای هومیوپاتیک و ویتامین‌های مختلف است که وارد لایه مزودرم پوست می‌شود. هدف از انجام این درمان، بهبود جریان خون، از بین بردن تارهای فیبروزی ضخیم شده در بین بافت چربی زیر پوست و همچنین بهبود عملکرد سیستم لنفاوی در دفع چربیهای اضافه است. روش مزوتراپی ممکن است در همه‌ی افراد به خوبی پاسخگو نیاشد اما تعداد بسیار طیادی از بیماران ما که با این روش درمان شده‌اند، از نتایج آن رضایت بالایی داشته‌اند. پاسخگویی به درمان معمولا بعد از 3 الی 4 هفته درمان هفتگی با مزوتراپی مشخص می‌شود و بعد از این مدت در صورت پاسخگویی به درمان و مشاهده نتایج تعداد جلسات تا 6 الی 8 جلسه ادامه پیدا می‌کند. به طور کلی تعداد جلسات مورد نیاز به شرایط بیمار و همچنین اهداف و انتظارات او بستگی دارد.

روش وکیوم‌تراپی برای رفع سلولیت: این روش برای مقابله با سلولیت و رسوبات چربی مقاوم به درمان در نواحی ران، باسن، اطراف زانو، شکم و بازو‌ها، استفاده می‌شود و می‌تواند به راحتی این رسوبات چربی و سلولیت ناشی از آن را از بین ببرد. این دستگاه دارای یک پمپ مکنده است و با قرار دادن دسته‌ی دستگاه روی بدن، غلتک‌های دستگاه پوست را به داخل خود می‌کشند. انجام این عمل موجب شل کردن بافت چربی و کنده شدن آن و همچنین رفع سلولیت و چربی‌های میان بافتی درون عضلات می‌شود. اینن عمل همچنین جریان خون در پوست را افزایش می‌دهد و سیستم لنفاوی را برای جذب چربی‌های اضافی تحریک می‌کند.

لیفت ران با تراش سرمایشی: با این روش، بدون انجام جراحی و نیاز به گذراندن دوره‌ی ریکاوری، توده‌های اضافی چربی به نحوی ایمن و موثر از بین می‌روند. برای انجام لیفت ران به این روش توسط اعمال سرمای کنترل شده به بافت‌ها هدف، چربیهایی که در مقابل ذژیم غذایی و ورزش مقاوم هستند، از بیم می‌روند. سلول‌های چربی نسبت به بافت‌های اطراف خود، در دمای بالاتری منجمد می‌شوند. روش تراش سرمایشی موجب می‌شود که سرمای کنترل شده به شکلی کاملا دقیق به سلول‌های چربی هدف در زیر پوست برسد و به بافت‌های اطراف آسیبی وارد نشود. فریز شدن سلول‌های چربی موجب مرگ آن‌ها می‌شود و با گذشت زمان بدن شما به تدریج این سلول‌ها را دفع می‌کند. برای انجام لیفت سرمایشی، دسته‌های دستگاه بر روی ناحیه هدف قرار می‌گیرند و سپس سرمای کنترل شده با بافت‌های چربی اعمال می‌شود. لیفت سرمایشی روشی کاملا غیرجراحی و ایمن است که نیازی به گذراندن دوره ریکاوری ندارد و بنابراین شما بلافاصله بعد از اتمام جلسه‌ی درمانی می‌توانید به محل کار خود بازگردید یا به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهید.

لیفت ران: این عمل برای جمع کردن پوست‌های اضافی در ناحیه داخلی ران انجام می‌شود و فرم بسیار زیباتری به ران‌ها می‌دهد. قسمت بیرونی ران‌ها را می‌توان با ترکیبی از روش‌های جراحی لیفت ران و لیپوساکشن درمان کرد. برای انجام لیفت ران لازم است برش‌هایی در ران ایجاد شود که اندازه‌ی این برش‌ها با توجه به میزان پوست اضافی و تکنیک مورد استفاده برای جراحی، متفاوت است. محل ایجاد برش معمولا در قسمت داخلی ران قرار دارد و به طور کلی کمتر در معرض دید است و اغلب نیز با لباس پوشیده می‌شود. بعد از جراحی، برای کاهش تورم، گن مخصوص به بیمار پوشانده می‌شود. در صورتی که میزان چربی و پوست اضافی که برداشته شده است کم باشد، میزان درد و ناراحتی بیمار پس از جراحی نیز خفیف است. اما در صورتی که میزان وسیعی از پوست و چربی‌های اضافی با جراحی برداشته شده باشند، لازم است درد بیمار در دوره‌ی ریکاوری با تجویز دارو، کنترل شود. بعد از گذشت و هفته بیمار می‌تواند فعالیت فیزیکی کم فشار را از سر بگیرد و بعد از گذشت 6 هفته تقریبا اجازه دارد که هر فعالیت فیزیکی دلخواهی داشته باشد. برای بهبودی هر چه بیشتر جای زخم لوسیون‌های مخصوص تجویز می‌شود و بعد از گذشت 6 ماه، جای زخم جراحی تا حد بسیار زیادی محو می‌شود.